Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Mosebekk, Olav (1910-2001)
Figurkomposisjoner

Akvarell, lysmål
28x19
Signert nede t.v.: O. Mosebekk

To stk. selges samlet.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 4 000