Strøm, Charles W.(1886-1967)
Gårdsbruk 1941
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Charles W. Strøm -41
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på plate
38x46
Vurdering