Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Strøm, Charles W.(1886-1967)
Gårdsbruk 1941

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Charles W. Strøm -41

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 1 500