Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Sørreime, Oskar(1919-)
Vårskisse 1969

Olje på plate
21x27
Signert og datert nede t.v.: O. Sörreime -69

Påtegnet med tittel på baksiden av platen. Motiv fra Jæren.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 2 200