Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fra Vågå

Olje på lerret
65x90
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Signert nede t.h.: G Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 25 000