Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fra Vågå
Olje på lerret
65x90
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Signert nede t.h.: G Wentzel
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 25 000