Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Skiløper

Olje på lerret
40x68
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 35 000

Tilslag NOK 45 000