Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Nicolaysen, Lyder Wenzel(1821-1898)
Folkeliv på gårdstun 1893

Olje på mahogniplate
54x45
Signert og datert nede t.v.: LW Nicolaysen 93

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 56 000