Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Nicolaysen, Lyder Wenzel (1821-1898)
Folkeliv på gårdstun 1893

Olje på mahogniplate
54x45
Signert og datert nede t.v.: LW Nicolaysen 93

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Tilslag NOK 56 000