Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fra Nord-Norge 1879

Olje på lerret
50x78
Signert og datert nede t.v.: A Normann 79

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000