Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Kvinne og barn på strand

Akvarell, lysmål
34x48
Signert nede t.v.: Smith Hald

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 9 000 med forbehold