Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Kvinne og barn på strand

Akvarell, lysmål
34x48
Signert nede t.v.: Smith Hald

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering