Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Grøstad, Terje(1925-2011)
Hester ved elv 1975-77

Tresnitt, lysmål
48x39
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1975-77

Påtegnet nede t.v.: Epreuve d'artiste

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 1 700