Grøstad, Terje(1925-2011)
Hester ved elv 1975-77
Tresnitt, lysmål
48x39
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1975-77
Påtegnet nede t.v.: Epreuve d'artiste
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 700