Kihle, Harald(1905-1997)
Gamleveien til Froland
Litografi, lysmål
55x62
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Nummerert nede t.v.: 17/260.
Fra 1952.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 4 000 med forbehold