Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Nordby Gaard (Stigesteinen) 1981

Litografi, lysmål
29x39
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1981
Påtegnet nede t.h.: Lito Prøvetrykk Håndkolorert. Påtegnet nede t.v.:

Nordby Gaard (500 år) utenfor Sandefjord.

Vurdering
NOK 9 000–11 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 5 000