Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Hus i landskap

Olje på lerret
86x70
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000