Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Deberitz, Per (1880-1945)
Landskap 1943

Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz-43

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000 med forbehold