Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Wolters, Eugène(1844-0)
Damskip sleper seilbåt 1886

Olje på lerret
85x120
Signert og datert nede t.h.: Eugène Wolters 1886

Belgisk kunstner

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00