Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Wolters, Eugène (1844-0)
Damskip sleper seilbåt 1886

Olje på lerret
85x120
Signert og datert nede t.h.: Eugène Wolters 1886

Belgisk kunstner

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering