Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Urdal, Atle (1913-1988)
Kystlandskap med hus

Olje på plate
30x25
Signert nede t.h.: Atle Urdal

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering