Dal, Harald(1902-1972)
Hus og båt i fjordlandskap 1943
Olje på lerret
52x72
Signert og datert nede t.v. : H. Dal -43.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Olje på lerret
52x72
Vurdering