Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Dal, Harald (1902-1972)
Hus og båt i fjordlandskap 1943

Olje på lerret
52x72
Signert og datert nede t.v. : H. Dal -43.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering