Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Rickhard, Leonard (1945-)
Fragment i gresset 1984

Olje på lerret
30x40
Signert og datert nede t.h.: LR I.V.84
Påtegnet med tittel nede t.v.

Påtegnet på baksiden: Små landskap

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering