Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Riis, Bendik (1911-1988)
Trær i vinterlandskap

Olje på plate
24x35
Signert nede t.v.: Bendik A Riis.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 12 000