Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1961

Litografi, lysmål
44x59
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr-61

Nummerert nede t.v.: 24/25

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000