Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1973

Serigrafi, lysmål
50x71
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr-73 Nummerert nede t.v.: 173/200

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering