Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Johannessen, Jens (1934-)
Høst 1975

Litografi, lysmål
61x44
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Nummerert nede t.v.: 59/60

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering