Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Kystlandskap 1957

Fargetresnitt, lysmål
50x49
Signert og datert nede t.h.: Erik Harry Johannessen. 57.

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk, samt påtegnet med dedikasjon.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000