Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Badende kvinner 1958

Bemalt glass
112x42
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 58

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000