Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Finne, Henrik (1898-1992)
Arbeid på åker

Olje på plate
42x58
Signert nede t.h.: Finne

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering