Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Guro rid til kyrkje 1974

Litografi, lysmål
29x38
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 74.
Nummerert nede t.v.: 85/125

Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering