Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid til kyrkje 1974
Litografi, lysmål
29x38
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 74.
Nummerert nede t.v.: 85/125
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 8 500