Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Småbrukeren 1967

Litografi, lysmål
46x60
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1967
Påtegnet nede t.v.: Eget Prøvetrykk

Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000