Kihle, Harald(1905-1997)
Småbrukeren 1967
Litografi, lysmål
46x60
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1967
Påtegnet nede t.v.: Eget Prøvetrykk
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 8 500