Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Nupen, Kjell (1955-2014)
Sort komposisjon

Litografi, lysmål
30x25
Signert nede t.h.: K Nupen 93/11
Nummerert nede t.v.: 19/25

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering