Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Gråsoneportrett
Litografi, lysmål
77x56
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 38/80.
Portrett av Jahn Otto Johansen og Jens Evensen.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 3 000