Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Gråsoneportrett

Litografi, lysmål
77x56
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 38/80.

Portrett av Jahn Otto Johansen og Jens Evensen.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 3 000