Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Engel, Nissan (1931-)
Sol Majeur

Litografi, lysmål
55x42
Signert nede t.h.: Nissan Engel.
Nummerert nede t.v.: 148/150.
Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering