Engel, Nissan(1931-)
Sol Majeur
Litografi, lysmål
55x42
Signert nede t.h.: Nissan Engel.
Nummerert nede t.v.: 148/150.
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
55x42
Nummerert nede t.v.: 148/150.
Vurdering