Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Pløying 1925

Olje på lerret
72x93
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager-25

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00