Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Sinding, Sigmund (1875-1936)
Interiør, pike og katt

Olje på lerret
131x104
Signert nede t.h.: Sigmund Sinding

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 35 000