Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Casford, Michael (1940-2005)
Marekatt

Olje på lerret
58x58
Signert nede t.h.: M Casford

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000