Brun, Harald(1873-1927)
Parklandskap med hus
Olje på lerret
40x51
Signert nede t.h.: Harald Brun
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 600 med forbehold
Olje på lerret
40x51
Vurdering
NOK 3 000–4 000