Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Brun, Harald (1873-1927)
Parklandskap med hus

Olje på lerret
40x51
Signert nede t.h.: Harald Brun

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000