Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Sand, Vebjørn (1966-)
Post mortem

Litografi
55x75
Signert nede t.h.: Vebjørn Sand

Nummerert nede t.v.: 19/110. Påtegnet med tittel nede på arket. Fra mappen med 5 trykk: "Ad fontes".

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000