Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Sand, Vebjørn (1966-)
Arnesteinen

Litografi, lysmål
66x57
Signert nede t.h.: Vebjørn Sand

Nummerert nede t.v.: 7/100. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering