Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Zorn, Anders(1860-1920)
Najader 1918

Radering, lysmål
20x26
Signert nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.h.: 1918 Zorn.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 8 000 med forbehold