Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Kulle 1911

Radering, lysmål
15x11
Signert nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1911.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 10 000