Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Scheel, Benedicte(1851-1929)
Portrett av Johanne Henrikke Scheel 1879

Olje på lerret, oppklebet på plate
27x20
Signert og datert på midten t.h.: B. Scheel. 1879.

Påtegnet på baksiden av platen: Johanne Henrikke Scheel født 29 juli 1845. Montert i oval ramme.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 4 500