Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Scheel, Benedicte(1851-1929)
Mann i skog 1902

Olje på lerret, oppklebet på plate
38x28
Signert og datert nede t.h.: Scheel 1902

Vurdering
NOK 6 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 3 000