Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Scheel, Benedicte (1851-1929)
Mann i skog 1902

Olje på lerret, oppklebet på plate
38x28
Signert og datert nede t.h.: Scheel 1902

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 6 000