Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Sognefjord

Olje på lerret
81x121
Signert nede t.v.: A. Normann

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering