Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Kystparti fra Nord-Norge

Olje på plate
27x44
Signert nede t.v.: A. Normann

Angivelig fra Bodø ved Vågøya.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000