Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Kystparti fra Nord-Norge

Olje på plate
27x44
Signert nede t.v.: A. Normann

Angivelig fra Bodø ved Vågøya.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 25 000