Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Eftermiddag i mars 1984

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -84

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 42 000