Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Sparre, Victor (1919-2008)
Eftermiddag i mars 1984

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -84

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000