Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Jeger og hund

Olje på lerret
101x151
Signert nede t.h.: Ludv. Skramstad

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering