Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Holter, Rigmor (1906-)
Italiensk by

Olje på lerret
55x65
Signert nede t.v.: Rigmor Holter

Påtegnet med tittel på baksiden

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering