Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne og mann 1938
Tresnitt med håndkolorering i akvarell, lysmål
37x41
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1938
Påtegnet nede t.v.: 3 Trykk.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000