Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Ild i Botndalen

Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: HK

Påtegnet på baksiden: 4, 5 juli 1955 Botndalen. Studie II 1955.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 11 500