Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Schiøll, Nic (1901-1984)
Omfavnelse 1938

Brent leire
H: 28 cm.
Signert og datert: NS 38

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering