Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Christensen, Finn (1920-2009)

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Finn Christensen

Påtegnet med signatur på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering