Christensen, Finn(1920-2009)
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Finn Christensen
Påtegnet med signatur på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering