Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ukjent, kunstner
Bryggen i Bergen 1929

Radering, lysmål
19x31
Signert og datert nede t.h.: Halvard Storm -29.

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 500