Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Hotell Negresco Nice 1962

Litografi, lysmål
55x38
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1962

Påtegnet med tittel nede t.h. Påtegnet med dedikasjon fra kunstneren nede t.v.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 2 000